Apie projektą

Portalas asgyvenu.lt, skirtas išskirtinai moterims, buvo įkurtas mums išgirdus tokio produkto poreikį iš sveikatos srities specialistų-gydytojų. Įmonės specializacija ginekologijoje, akušerijoje ir vaisingumo srityje padėjo aiškiai sudėlioti portalo viziją ir tikslus. Pavadinimas asgyvenu.lt atsirado iš supratimo, kad moters gyvenimas – tai eilė ciklų, kuriuose jai tenka spręsti skirtingus klausimus, susijusius su gyvenimo kokybe, sveikata ir gera savijauta.

„Moteris. Sveikata. Sprendimai.” – šūkis, įpareigojantis mus pasiūlyti Jums tinkamus sveikatinimo produktus skirtingoms sveikatos problemoms spręsti. Keliame sau tikslą padėti Jums lengvai ir patogiai išsirinkti reikalingą efektyvų sprendimą.

Dažnai matome, kad daug nevisada yra gerai, todėl pagrindinė taisyklė atrenkant Jums produktus yra mūsų specialistų gilus produkto veikimo mechanizmo bei sudėties įvertinimas, turintis įtakos efektyvumui ir geram rezultatui gauti. Mūsų specialistai yra pasiruošę Jums padėti atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Produktus pristatysime jums patogiai į namus, darbą ar kitą jūsų nurodytą vietą.

Linkime būti sveikiems!

asgyvenu.lt komanda